INTERkrąż na prestiżowych targach budowlanych The Big 5 Heavy w Dubaju

28.03.2018
Na kilka dni marca 2018 r. udaliśmy się do gorącego Dubaju, aby wziąć udział w corocznych, największych w tym regionie świata targach budowlanych The Big 5 Heavy i zaprezentować odbiorcom z Bliskiego Wschodu najnowszą ofertę produktową marki INTERkrąż. Więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu z naszym udziałem poniżej.

W dniach 26-28 marca 2018 r., jako firma INTERkrąż Spółka z o.o., odwiedziliśmy prestiżowe targi budowlane The Big 5 Heavy, odbywające się w Dubaju, w jednej z prowincji Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Targi były świetną okazją do zaprezentowania kontrahentom z różnych części świata wysokiej jakości produktów naszej marki oraz do odbycia wielu intersujących i perspektywicznych pod kątem biznesowym rozmów.

The Big 5 to ceniona na całym świecie seria targów budowlanych, na których spotykają się międzynarodowi dostawcy usług oraz wyrobów budowlanych z odbiorcami z regionu MENA, a więc z obszarów Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej. The Big 5 to impreza cykliczna, odbywająca się co roku w Dubaju. Tylko w 2017 roku w targach wzięło udział ponad 64,5 tys. uczestników. Jest to największe wydarzenie budowlane na Bliskim Wschodzie, podzielone na 5 głównych sektorów produktowych: PMV, Fundamenty i Geotechnika, Wydobywanie i Górnictwo, Budowa Dróg oraz Wyposażenie Miejsc.

Jako polski lider w produkcji wysokiej jakości krążników do przenośników taśmowych, elementów konstrukcji stalowych oraz komponentów obudowy kotwowej, zaprezentowaliśmy szerokiemu gremium potencjalnych odbiorców najnowsze osiągnięcia technologiczne w tym zakresie, w tym również naszą autorską technologię umacniania warstwy wierzchniej płaszcza krążników stalowych gładkich, opracowaną wspólnie z Politechniką Krakowską. Produkty marki INTERkraż spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników targów, co z kolei zaowocowało bardzo interesującymi rozmowami biznesowymi oraz pierwszymi zapytaniami ofertowymi.

Na Big 5 Heavy pojawiło się ponad 100 wystawców z całego świata, prezentując najbardziej innowacyjne technologicznie rozwiązania dla szeroko rozumianej infrastruktury oraz przemysłu budowlanego. Marka INTERkrąż, jako jeden z europejskich przedstawicieli, znalazła się w tym zacnym gronie, stając się częścią międzynarodowej rodziny firm dostarczających najlepsze rozwiązania dla zwiększenia efektywności sektora wydobywczego oraz budowlanego na świecie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w Dubaju!